Annonsen Starke Arvid 18800 flakvagn till försäljning på auktion har sålts och ingår inte i sökningen!
Liknande annonser
Starke Arvid 18800 flakvagn
Såld annons
Starke Arvid 18800 flakvagn
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 2
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 3
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 4
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 5
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 6
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 7
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 8
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 9
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 10
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 11
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 12
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 13
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 14
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 15
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 16
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 17
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 18
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 19
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 20
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 21
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 22
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 23
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 24
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 25
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 26
Starke Arvid 18800 flakvagn bild 27
1/27
Tillverkare:  Starke Arvid
Modell:  18800
Typ:  flakvagn
Tillverkningsår:  2019
Nettovikt:  370 kg
Plats:  Sverige Karlstad
Publiceringsdatum:  26 juni 2024
Återförsäljares lager-ID:  2029975
Auktion:  1
Slutdatum:  2024-07-02 10:30
Beskrivning
Totalmått:  1.77 m × 0.7 m × 1.25 m
Skick
Skick:  begagnade

Mer information — Starke Arvid 18800 flakvagn

Svenska
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Senast i bruk under 2022Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Slitage förekommerKända reparationer och lagningar:Nya batterier våren 2024
År enligt: Typskylt
Starke Arvid flakvagnar
Sökresultat: 1 annons
Visa
Prenumerera