Manitou MRT 2150 roterande teleskoplastare till försäljning på auktion
PDF
Dela
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Intresserad av annonsen?
1/99
PDF
Dela
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Motor
Kraft:
132 hk (97 kW)
Bränsle:
diesel
Hytt
Luftkonditionering:
Klimatkontroll:
Skick
Skick:
begagnade
Mer information
VIN:
175281915264/752819
Viktigt
Detta erbjudande är endast för vägledning. Begär mer exakt information från säljaren.
Köptips
Säljarens kontaktuppgifter
Prenumerera på säljare
Adress
Sverige, Värmland, 652 16, Karlstad, Tynäsgatan 10
Säljarens kontaktuppgifter
Klaravik Sweden
Sverige
9 år på Forkliftonline
1.8
5 recensioner
Prenumerera på säljare
+46 54 15 ...
Visa
+46 54 15 13 04
PDF
Dela
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Säljer du maskiner eller fordon?
Du kan göra det med oss!
Roterande teleskoplastare reservdelar
Provkörd.Information från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och läckage kan förekommaKända anmärkningar och fel:Repor, rost, skavanker och slitage förekommer.Kända reparationer och lagningar:2st nya batterier insatta i Juni 2024Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Ingen service har genomförts av säljaren på grund av att maskinen inte har varit i bruk de senaste 12 åren. Innan dess servad regelbundet.
Fäste: Manitou
Lyftkapacitet (kg): 5 ton (utan utskjut)
Lyfthöjd: 21 m
Stativtyp: Maniscopic
Antal nycklar: 2 st
CE-märkt
Backkamera
Dieselvärmare
Redskap
Personkorg
Pallgafflar
Kranarm
Styrutrustning
Instruktionsbok